Anasayfa » Vakıf Üniversiteleri » Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Ücretleri 2019-2020

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Ücretleri 2019-2020

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 2019 – 2020 Eğitim Yılı Ücretleri ve kontenjan bilgileri aşağıda yer almaktadır. Konu ile ilgili görüşlerinizi, sorularınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Kavacık’ta iki, Çubuklu’da bir ve Mahmutşevketpaşa’da bir olmak üzere toplam dört yerleşkeye sahiptir.Yıllık öğrenim ücretlerine KDV dahildir.
Peşin ödemelerde indirim yoktur.İlk 3 tercihinden yerleşen öğrencilere %30 burs verilmektedir. Eğitim dili Türkçe olan bölümlerde hazırlık zorunlu değildir, isteğe bağlıdır yani isterseniz hazırlık okuyabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce olan bölümlerde ise hazırlık zorunludur.
Mezun olan öğrenciler yurt dışı üniversitelerde lisans tamamlama olanağı da vardır. Finlandiya’da HAMK University of Applied Sciences (HAMK UAS) ile yaptığımız anlaşma ile ilgili üniversitenin koşullarını yerine getiren öğrenciler, sadece yaşam ücretlerini karşılayarak ücretsiz lisanslarını tamamlayabilirler. Bulgaristan’da bulunan Üniversitelerle de benzer anlaşmalar yapılmaktadır. Lisansını tamamlayan öğrencilerin önlisans diplomaları iptal olmaz. Bu öğrencilerimiz hem önlisans hem de lisans mezunu olarak avantajlı konumda olurlar.
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri :
Telefon: 444 2569 Adres: Vatan Caddesi No: 69 Kavacık Beykoz İstanbul

Beykoz Üniversitesi 2019-2020 Ücretleri için tıklayınız

Bir yorum

  1. Okulunogrencisi

    Okulun bu yıl ki mezunlarındanım okula 20 bin yatırdım. Üniversite denilmez bu okula geçen sene bütün öğrenciler okula şikayet ediceklerdi herkese toplayıp vazgecirmeye calıştılar . Pişman olursunuz.Bölümümü açıklamıcam ama geçen sene bu bölümden sadece 3 kişi bu yıl 6 mezun verdi 30 kişilik sınıflarda . Resmen insanları sömürüyolar. Bakmayın her yere reklam yaptıklarına hiç bir öğrenci gelmedikçe aldığı paraları reklama yatırıyor . 2 yıl boyunca hiç bir etkinliği olmadı . Okulumuzda sadece langırt bulunuyor. Üniversite yaşamak istiyorsanız buraya vereceğiniz parayla 10 kat daha güzel üniversiteler var .Pişman olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*