Vakıf Üniversiteleri

İzmir Tınaztepe Üniversitesi Ücretleri

İzmir Tınaztepe Üniversitesi Ücretleri ne kadar?
İzmir Tınaztepe Üniversitesi, Türkiye’nin İzmir şehrinde bulunan bir vakıf üniversitesidir. 18 Mayıs 2018’de kurulan üniversite, sağlık bilimleri alanında eğitim vermektedir.
Üniversite bünyesinde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak iki fakülte bulunmaktadır. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu üniversitenin diğer akademik birimidir. Üniversitenin eğitim dili Türkçe’dir.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi kadrolu personeline, personelin eş ve çocuklarına, kurucu vakıf üyelerine, vakıf üyelerinin eş ve çocukları ile vakıf personeline Mütevelli Heyetin uygun gördüğü oranda öğretim ücreti indirimi yapılmaktadır. Anne, baba çocuklara ve eşlere öğretim ücretleri üzerinden %10 indirim yapılmaktadır.
Not : Aşağıdaki ücretlere  KDV dahil değildir.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi 2022-2023 Ücretleri

  • Diş Hekimliği Fakültesi : 153.500 TL
  • Tıp Fakültesi : 153.500 TL
    (%50 Burslu) : 76.750 TL
  • Hemşirelik, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Dil ve Konuşma Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 Burslu) Ücretleri : 49.300 TL
  • Odyoloji (%50 Burslu) : 40.000 TL
  •  Anestezi, Optisyenlik, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Eczane Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizyoterapi, Ortopedik Protez ve Ortez, Otopsi Yardımcılığı, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Ameliyathane Hizmetleri, İlk ve Acil Yardım (50% Burslu) : 39.500 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu