Anasayfa » Kontenjan ve Puanlar » Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2019-2020 Eğitim Ücretleri

Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2019-2020 Eğitim Ücretleri

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2019-2020 yılı Eğitim Ücretleri ile ilgili detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.
İstanbul’da Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı” (VASEV) tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitesi.dir. 88 profesör, 20 doçent, 150 yardımcı doçent, 176 öğretim görevlisi, 64 araştırma görevlisi, 22 okutman ve 1 uzman olmak üzere toplam 521 akademisyen ile eğitim sürdürülmektedir.

10 Fakülte ve biri sağlık alanında olmak üzere 2 Meslek Yüksekokulu ve 3 Enstitü ile eğitim vermektedir. Eğitim dili 3 bölüm dışında Türkçe’dir. Fen Edebiyat Fakültesi’nin ‘’İngiliz Dili ve Edebiyatı’’ ile ‘’İngilizce Mütercim Tercümanlık’’ bölümlerinde ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin “Beslenme ve Diyetetik” bölümünde eğitim dili İngilizce’dir. Ayrıca, öğrenciler isteğe bağlı olarak İngilizce Hazırlık Programını okuyabilirler.

Öğrenciler lisans eğitimi sırasında Erasmus Programı çerçevesinde Avrupa’nın pek çok ülkesinde bir ya da iki dönem eğitim görme olanağına sahiptirler. Yeni Yüzyıl Üniversitesi ana yerleşkesi, Topkapı Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi’dir. Eğitim burada yapılmaktadır.
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Adres bilgileri :
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Topkapı Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi
Adres : Maltepe Mahallesi, Yılanlı Ayazma Caddesi, No: 26  Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul
Telefon : 444 50 01
Not : Ücretlere KDV Dahildir

Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2019-2020 Ücretleri

Güncelleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*